hosting menu left
hosting menu right

website hosting main area top

Kontakt

Sestavování webových stránek - Luděk Kolisko

Luděk Kolisko
Obořiště 25
262 12 Obořiště


tel.: 777 955 688
internet@zbrdskeplaniny.cz


IČ 74160460
Nejsem plátce DPH.


Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.7.2010

Evidenční číslo ŽL: MDOB14711/2010/Hla
Evidující úřad: MÚ Dobříš


tvorba www

Hlavní strana Webová vizitka
Webová vizitka PDF Tisk Email

     Web nazvaný webovou vizitkou se skládá z jedné stránky se statiským textem a obrázky, která poskytuje pouze základní informace.

     Webová vizitka se výjimečněmůže skládat z několika stránek se statickým textem, přičemž obvykle je realizována jedna Hlavní stránka a z ní jsou vyvolávány další Vnořené stránky. Cena takovéhoto řešení je nízká, ale na druhou stranu, možnosti rozvoje a změn obsahu jsou také minimální a to zejména s ohledem na Vaše zapojení do případné budoucí správy Vašeho webu. Takovéto řešení je vhodné pro několikastránkové stabilní weby, kde nedochází ke změnám obsahu. Web je plný takovýchto prezentací a zcela jistě mají své místo, majitele a uživatele.

     Nicméně, podle mého názoru se vyplatí i takovouto několikastránkovou "vizitku" vytvořit na redakčním systému a tedy jako standardní web, protože jakýkoliv rozvoj je později snadný. Základní instalace redakčního systému totiž obsahuje již řadu fukcí, které není třeba v budoucnu řešit, stačí je prostě použít a stejně tak přidání nové funkce je v podstatě o jejím výběru z katalogu a prostém použití. V horším případě, o vytvoření české mutace textů. Tyto standardní funkce mohou být pro počáteční jednoduchost webu vypnuty. 

     Z výše uvedených řádků vidíte, že za srovnatelnou cenu, jakou byste zaplatili za statickou stránku, Vám nabízím robusnější a perspektivní řešení s ohledem na budoucnost.

Více o redakčním systému Joomla! se dozvíte v části Redakční systém Joomla!

 


website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: cakephp perl Valid XHTML and CSS.
©2010-2011 z brdske planiny. Template upravil a obsah vytvořil: Luděk Kolisko, keramika, internet a hovawarti z brdské planiny
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko recenze Luděk Kolisko - sestavení www stránek
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko
Webator.cz Luděk Kolisko - sestavení www stránek Sestavování internetových stránek na Tulkov seo katalog Hotely, penziony a další ubytování v České republice