hosting menu left
hosting menu right

website hosting main area top

Kontakt

Sestavování webových stránek - Luděk Kolisko

Luděk Kolisko
Obořiště 25
262 12 Obořiště


tel.: 777 955 688
internet@zbrdskeplaniny.cz


IČ 74160460
Nejsem plátce DPH.


Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.7.2010

Evidenční číslo ŽL: MDOB14711/2010/Hla
Evidující úřad: MÚ Dobříš


tvorba www

Hlavní strana Výhody a omezení mého řešení
Výhody a omezení mého řešení PDF Tisk Email

 

Než začneme společně budovat Vaše stránky, musíte vědět a rozumět několika následujícím informacím, které jsou pro naši další spolupráci klíčové.

 

      Mnou dodávané stránky jsou sestavené ze základní instalace redakčního systému Joomla!, který je k dispozici každému zdarma a jeho nadstandardních komponent, modulů a pluginů. Základní informací pro Vás tedy je, že nejsem autorem tohoto systému ani jeho rozšíření a nechci, až na výjimky, tyto programy upravovat nebo nějak měnit. U mě si tedy prakticky objednáváte konzultaci k výběru, konfiguraci vybraného řešení a případně následnou podporu, údržbu a rozvoj ve smyslu tohoto odstavce.

+ -
Systém je zdarma tedy plně k Vašemu využití bez zbytečných omezení. Na systém jako takový, tj. kód, neposkytuji žádnou záruku.
Nejlepší poměr cena/výkon na trhu. Neprovádím úpravy systému na míru, až na drobné výjimky.
Kvalita a fukčnost zvolených programových částí je dostatečná a prověřená mnoha uživateli na celém světě. Provádím pouze konfiguraci Vašeho systému podle Vašich požadavků.
Komunita uživatelů, která se systémem Joomla! zabývá, čítá přes 200 000 uživatelů. Řešení může být v určitých případech kompromisem mezi požadavky a dostupným řešením zdarma.
Použité komponenty a jejich nastavení je mnou otestováno a na nastavenou fukčnost platí záruka. Může se stát, že požadovaná fukce není k dispozici.
Neupravování kódu snižuje náklady na případné aktualizace.  
Nenesete žádné náklady na další vývoj komponent Vámi zvoleného řešení.  
K dispozici jsou i placená rozšíření s podporou autorů a zárukou.  

 

Reference obecné:

To, že takovýto systém poskytující řešení zdarma funguje si ověříte u mě v části Realizované projekty nebo ve výběrovém katalogu českých webů založených na Joomle nebo na celosvětovém katalogu webů založených na Joomle.

     Pokud nedůvěřujete funkčnosti řešení zdarma, nesouhlasíte s takovýmto řešením nebo způsobem vytvořením webu a garancemi za provedenou práci, pak je pro Vás vhodné kontaktovat některého dadavatele redakčních systémů, který je jejich autorem nebo upravovatelem a přebírá záruky také za funkčnost tohoto programu. Tato garance je ale zaplacena tím, že licenci na program si budete muset zakoupit a hodinové sazby na služby již standardně obsahují částku na vývoj nebo úpravy částí, které vy třeba ani nikdy nevyužijete.

 

    Ať již se rozhodnete jakkoliv, jsem rád, že jste se dostal/a až sem, a pokud si budete přát, jsem Vám na těchto Kontaktech k dispozici.
 


website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: cakephp perl Valid XHTML and CSS.
©2010-2011 z brdske planiny. Template upravil a obsah vytvořil: Luděk Kolisko, keramika, internet a hovawarti z brdské planiny
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko recenze Luděk Kolisko - sestavení www stránek
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko
Webator.cz Luděk Kolisko - sestavení www stránek Sestavování internetových stránek na Tulkov seo katalog Hotely, penziony a další ubytování v České republice