hosting menu left
hosting menu right

website hosting main area top

Kontakt

Sestavování webových stránek - Luděk Kolisko

Luděk Kolisko
Obořiště 25
262 12 Obořiště


tel.: 777 955 688
internet@zbrdskeplaniny.cz


IČ 74160460
Nejsem plátce DPH.


Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.7.2010

Evidenční číslo ŽL: MDOB14711/2010/Hla
Evidující úřad: MÚ Dobříš


tvorba www

Hlavní strana Více informací?
Co by Vás mohlo zajímat? PDF Tisk Email

 

Než se pustíme do přípravy Vašich stránek, měli byste si promyslet následující oblasti.

 

Co od stránek očekáváte a k čemu je budete používat?

     Je třeba se zamyslet nad tím, co chci návštěvníkům stránek poskytnout. Zda to má být pouze statický, v podstatě stále stejný obsah nebo zda má jít o formu komunikace od Vás k návštěvníkům, kteří se k Vám budou vracet s tím, aby viděli, co máte na stránkách nového nebo zda má jít o oboustrannou komunikaci, tj. také od zákazníků směrem k Vám nebo ještě více, o komunikaci také mezi návštěvníky Vašich stránek. K tomu slouží nastavení struktury stránek a použití různých modulů, které zajišťují Vaše jednotlivé požadavky.


Chcete se sami starat o obsah svých stránek?

     Toto je důležité si ujasnit zejména proto, že některá řešení se přímo nabízejí k tomu, aby si majitel stránek spravoval obsah sám. Nicméně, tato správa i přes technickou podporu systému vyžaduje nějaký čas a nějaké zkušenosti. Proto doporučuji ponechat péči o zadávání Vámi dodaných dat na mě, abyste se nemuseli zabývat ještě problematikou správy webu. Obvyklá je kombinace Vaší i mé aktivity, přičemž hranici, co si budete dělat sami a co necháte na mě, určujete Vy.


Chcete aby byly stránky dohledatelné ve vyhledávačích?

     Zajisté ano, ale první pozice ve velkých vyhledávačích jsou v podstatě placené pozice. Platí zde prosté, kdo více platí, a nemusí to být přímo na tom dotyčném vyhledávači, ten je výše a moc s tím nenaděláte, byť se různí lidé snaží slibovat první pozice téměř zdarma. To, co zajistíme bez extra nákladů, jsou 3 základní SEO oblasti:

  • Mnou sestavené weby založené na redakčním systému Joomla! splňují technickou stránku věci z hlediska SEO.
  • Kvalitní obsah je společným dílem, kdy Vy dodáte texty, obrázky, soubory a představy a já je spojím dohromady do článků, galerií, apod.
  • Posledním krokem je vytvoření registrací Vašich stránek ve vyhledávačích a katalozích, což Vám nabízím jako samostatnou službu.

     Dále již je to jen o placených reklamních kampaních, např.. PPC, které třeba objednat u příslušných agentur. Ale pozor na DPH v případě zahraničních firem, jako je to např. u reklam na Google.

 

 

 

 


website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: cakephp perl Valid XHTML and CSS.
©2010-2011 z brdske planiny. Template upravil a obsah vytvořil: Luděk Kolisko, keramika, internet a hovawarti z brdské planiny
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko recenze Luděk Kolisko - sestavení www stránek
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko
Webator.cz Luděk Kolisko - sestavení www stránek Sestavování internetových stránek na Tulkov seo katalog Hotely, penziony a další ubytování v České republice