hosting menu left
hosting menu right

website hosting main area top

Kontakt

Sestavování webových stránek - Luděk Kolisko

Luděk Kolisko
Obořiště 25
262 12 Obořiště


tel.: 777 955 688
internet@zbrdskeplaniny.cz


IČ 74160460
Nejsem plátce DPH.


Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.7.2010

Evidenční číslo ŽL: MDOB14711/2010/Hla
Evidující úřad: MÚ Dobříš


tvorba www

Hlavní strana Standardní web
Standardní web PDF Tisk Email

     Pro řešení Vašich potřeb s prezentací v podstatě čehokoliv, jakékoliv činnosti, Vám pomůže redakční systém. S redakčním systémem získáte web, jehož obsah si budete moci udržovat v zásadě sami, odkudkoliv, kde je přístup k internetu, protože přesně k tomu byl vytvořen. Pro zpracování mnou nabízeného webu nabízím využití open source redakčního systému Joomla!, který je rozšiřitelný o stovky různých funkcí a pro který jsou připraveny stovky šablon různého designu.

     Redakční systém je vytvořen tak, aby byl přívětivý pro vyhledávače, takže Vaše stránky budou splňovat požadavky na podporu dnes všude skloňovaného SEO bez toho, abyste museli dělat ještě něco dalšího. Nicméně, dohledatelnost stránek a jejich popularita nezáleží pouze na jejich technickém provedení, ale také na textovém obsahu (to bude náš společný úkol) a návštěvnosti a odkazech na internetu, které odkazují na Vaše stránky (to lze zajistit, mimo již zmíněný kvalitní textový obsah, nabízenou registrací ve vyhledávačích).

     Množství funkcí není v podstatě omezeno a cena webu neroste nákupem modulů, protože tyto jsou k dispozici zdarma, viz Redakční systém Joomla!. Cena je určena dohodou, obvykle podle odpracovaných hodin na instalaci, testování, konfiguraci a naplnění webu daty.

     Technická omezení jsou dána vlastnostmi použitých modulů, komponent a pluginů, viz Výhody a omezení mého řešení.

     Mnou sestavené stránky na redakčním systému Joomla! naleznete v kategorii Realizované projekty.

 


website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: cakephp perl Valid XHTML and CSS.
©2010-2011 z brdske planiny. Template upravil a obsah vytvořil: Luděk Kolisko, keramika, internet a hovawarti z brdské planiny
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko recenze Luděk Kolisko - sestavení www stránek
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko
Webator.cz Luděk Kolisko - sestavení www stránek Sestavování internetových stránek na Tulkov seo katalog Hotely, penziony a další ubytování v České republice