hosting menu left
hosting menu right

website hosting main area top

Kontakt

Sestavování webových stránek - Luděk Kolisko

Luděk Kolisko
Obořiště 25
262 12 Obořiště


tel.: 777 955 688
internet@zbrdskeplaniny.cz


IČ 74160460
Nejsem plátce DPH.


Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 8.7.2010

Evidenční číslo ŽL: MDOB14711/2010/Hla
Evidující úřad: MÚ Dobříš


tvorba www

Hlídání dětí v Praze PDF Tisk Email
Realizované projekty - Standardní weby

     Tento web byl vytvořen pro službu Hlídání dětí v Praze tak, aby umožňoval prezentaci této stále vyhledávanější služby, ale taktéž informací z "dětského světa" formou článků. Tyto informace jsou prezentovány ve standardní blogové části, což je důležité nejen pro uživatele a zákazníky, ale také pro automatizované systémy hodnotící stránky pro jejich zobrazování ve vyhledávačích.

 

     Ve druhé fázi tvorby webu byl aktualizován na multijazykový web, a to pouze použitím standardních funkcionalit CMS Joomla.

 

www.hlidanideti.info babysitting

 

     Web je vytvořen na redakčním systému Joomla! 1.7.x., který umožňuje jednoduchou správu obsahu, tedy článků a obrázků, které jsou obsaženy na webu. . Základní instalace systému Joomla je zde rozšířena o tyto moduly a komponenty:

     Tím, že nebylo použito žádných dalších externích komponent a modulů jsme dosáhli toho, že budoucí aktualizace webu mohou kopírovat vývoj systému a budou v podstatě bezproblémové a rychlé. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní systému Joomla může firma na webu zveřejnit nové informace během několika minut.

     Žádné programování, pouhé psaní v textovém editoru, zaklikání předvoleb a vložení obrázků.

     Další stovky rozšíření jsou k dispozici a mohou být v případě přání nainstalovány a zprovozněny ve velmi krátké době.

     Web jsme ručně zaregistrovali do více než 200 vyhledávačů, a provedli další SEO aktivity pro jeho dohledatelnost. na projevení výsledků těchto aktivit teprve čekáme, protože odezva na internetu trvá týdny až měsíce.

 


website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: cakephp perl Valid XHTML and CSS.
©2010-2011 z brdske planiny. Template upravil a obsah vytvořil: Luděk Kolisko, keramika, internet a hovawarti z brdské planiny
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko recenze Luděk Kolisko - sestavení www stránek
Sestavování internetových stránek - Luděk Kolisko
Webator.cz Luděk Kolisko - sestavení www stránek Sestavování internetových stránek na Tulkov seo katalog Hotely, penziony a další ubytování v České republice